Більше 11 тисяч випускників складали Національний мультипредметний тест на Київщині

Більше 11 тисяч випускників складали Національний мультипредметний тест на Київщині
5 Серпня 2022, 11:16
Поділитися:

5 серпня 2022 г. 11:12

На Київщині завершується основна сесія складання Національного мультипредметного тесту. Цього року він замінив ЗНО через російську військову агресію.

Про це KВ стало відомо з повідомлення пресслужби Київської ОДА.

Підписуйтесь на “КиївВладу”

“У тестуванні взяли участь понад 11,1 тисяч випускників закладів освіти області”, – йдеться у повідомленні.

10 днів у Київській області працювали 55 тимчасових екзаменаційних центрів, де випускники складали вступні випробування з української мови, математики та історії України.

Слідкуйте за “КиївВладою” в Телеграм

Всі ці центри працювали з дотриманням безпекових вимог, на місцях проведення тестування було забезпечено медичний супровід, чергування працівників Нацполіції, безперебійну подачу електроенергії та швидкісний інтернет.

Щоб подати документи до закладів вищої освіти, випускникам слід дочекатися результатів, які до 12 серпня будуть розміщені на інформаційних сторінках та передані до Єдиної державної електронної бази освіти.

Нагадаємо, з 18 липня Міністерство освіти і науки України запустило на своєму сайті чатбот для допомоги майбутнім вступникам до вузів. За його допомогою вступники можуть отримати відповіді на запитання щодо вступу до закладів фахової передвищої та вищої освіти.

Читайте: Уроки за розкладом: на освіту Київщини витратять більше 300 млн гривень

Фото: Суспільне

КиївВлада

Джерело: КиевVласть – новости столицы и столичного региона