Безуглу можуть звільнити з посади голови підкомітету ВР через висловлювання нардепки щодо Залужного

image
27 Листопада 2023, 19:10
Поділитися:

27 листопада 2023 г. 19:02

Членкиня Комітету з питань національної безпеки, оборони та розвідки Верховної Ради, Ірина Фріз (фракція “Європейська солідарність”) ініціювала розгляд на засіданні комітету питання щодо позбавлення Мар’яни Безуглої (фракція “Слуга Народу”,на фото) посади голови підкомітету з питань цивільного нагляду та контролю.Причиною скандалу став зневажливі дописи нардепки щодо Валерія Залужного, які обурили багатьох українців.Також, як повідомляють ЗМІ, частина депутатів вимагають виключити Марʼяну Безуглу з фракції “Слуга народу”.

Про цеKВстало відомо із дописучленкині Комітету з питань національної безпеки, оборони та розвідки ВРІрини Фріз у соцмережі.

Підписуйтесь на “КиївВладу”

Як йдеться у повідомленні, після серії дописів в соцмережі Мар’яни Безуглої,бувініційований розгляд на комітеті питання щодо позбавлення нардепки посади голови підкомітету з питань демократичного цивільного нагляду та контролю.

Слідкуйте за “КиївВладою” в Телеграм

“Наголошую, що політики мають припинити дискредитацію військових. Питання стосується спроможності держави протидіяти не лише зовнішньому ворогу, а й внутрішнім дестабілізаціям”, – пише Ірина Фріз.

Також, як повідомляє Суспільне із посиланням на власні джерела, частина депутатів взагалі вимагають виключити Марʼяну Безуглу з фракції “Слуга народу”.

“Більшість депутатів обурені поведінкою Безуглої і пропонують її виключити. Втім не факт, що це винесуть на голосування”, — йдеться у повідомленні.

Як писала KВ, столична мажоритарниця Мар’яна Безугла висловила думку, що у разі відсутності плану військового задуму на 2024 рік у Головнокомандувача ЗСУ Валерія Залужного, “таке” військове керівництво “має піти”. Безугла аргументує свою думку тим, зокрема, що військові не поділилися з парламентарями своєю візією – під що мають закладати кошти у бюджет на потреби війни. Допис Безуглої викликав жваву реакцію. Багато хто, зокрема з числа ветеранів та волонтерів, піддав критиці публічне невдоволення Безуглої тим, що військові не діляться з нею своїми планами (а дехто звернувся до Служби безпеки України, вимагаючи реакції Спецслужби на висловлювання нардепки). Головнокомандувач поки не прокоментував публічно заяву депутатки.

Нагадаємо, що в парламенті Безугла єзаступникомголовиКомітетуз питань національної безпеки, оборони та розвідки (голова Комітету –Олександр Завітневич, “Слуга народу”).

Також зазначається, що Безугламоже становити “реальну загрозу національній безпеці з огляду на її поведінку” заявив в ефірі телемарафонупредставник ПрезидентаВолодимира Зеленськогов парламентіФедір Веніславський.

Читайте:Нардепка Безугла каже, що якщо у Залужного немає військового задуму на 2024 рік, то військове керівництво “має піти”

ЯкінформувалаKВ, раніше у березніВеніславський вніс до Верховної Ради проєкт постанови, якою передбачається виключити Мар’яну Безуглу з комітету Ради з питань нацбезпеки, оборони й розвідки. В постанові вказується, що нардепка неналежно виконувала свої обов’язки як заступниця голови профільного комітету.

Читайте:Київську нардепку Безуглу хочуть виключити з комітету нацбезпеки

Фото: відкриті джерела

КиївВлада

Джерело: КиевVласть – новости столицы и столичного региона