Безугла підтвердила, що її виключили з партії “Слуга народу”, і хоче, щоб її “відпустили” з однойменної фракції у ВР

Безугла підтвердила, що її виключили з партії “Слуга народу”, і хоче, щоб її “відпустили” з однойменної фракції у ВР
6 Лютого 2024, 20:30
Поділитися:

6 лютого 2024 г. 20:23

Депутатка Верховної Ради (ВР) Мар’яна Безугла, обрана до парламенту 2019 року за мажоритарним округом №217 у Києві (Оболонь), виключена з лав партії “Слуга народу”, яка її висувала до вищого представницького органу. Водночас Рада все ніяк не може розглянути позбавлення Безуглої з посади заступниці ключового парламентського комітету під час війни (оборонного), а сама депутатка публічно зажадала, щоб її виключили з фракції “слуг” у ВР. Ні того, ні іншого станом на зараз в сесійній залі не відбулося.

Про виключення Мар’яни Безуглої з партії “Слуга народу”KВ дізналася з допису депутатки в соцмережі.

Підписуйтесь на “КиївВладу”

“Голова партії Олена Шуляк задовольнила мою заяву на вихід з партії Слуга Народу”, – запостила Безугла на Фейсбуці, і нагадала, що до цього “була членом Політичної ради партії, головою комітету національної безпеки та оборони в Політраді, членом Політичної ради Київського осередку, відповідала за весь Оболонський район та зокрема за офіс партії на Оболоні. Непогані позиції, багато можливостей”.

“Зі свого боку буду і далі докладати зусиль, аби правди і свідомого ставало більше.Президента підтримую”, – додала депутатка, розлого описавши у своєму дописі різноманітні свої незгоди з лінією пропрезидентської партії.

Раніше цього дня Безугла повідомила, що звернулася до голови фракції “Слуга народу” Давида Арахамії та керівництва ВР, “щоб таки зачитали мій вихід із фракції “Слуга Народу”, не “загубили” ніде”.

Слідкуйте за “КиївВладою” в Телеграм

Як інформувала KВ, 11 січня 2024 року Безугла заявила, що “слабкі” фракція і партія під час війни їй не потрібні.

Ще раніше Комітет з нацбезпеки рекомендував відкликати нардепку Безуглу з посади заступниці голови цього парламентського комітету.

А в листопаді 2023 року згадана депутатка висловила думку, що у разі відсутності плану військового задуму на 2024 рік у Головнокомандувача ЗСУ Валерія Залужного, “таке” військове керівництво “має піти”. Безугла аргументувала свою думку тим, зокрема, що військові не поділилися з парламентарями своєю візією – під що мають закладати кошти у бюджет на потреби війни.

Зазначимо, що відповідно до Регламенту ВР, для того, щоб рішення про вихід чи виключення народного депутата з фракції набрало чинності, воно має бути оголошено головуючим на засіданні Ради. Сьогодні, 6 лютого, такого оголошення не було. При цьому, якщо б і було, – вихід Безуглої з фракції не призведе до втрати нею депутатського мандату, адже вона обиралася до Ради не по списку партії “Слуга народу”, а від партії на окрузі.

Читайте: Київську нардепку Безуглу хочуть виключити з комітету нацбезпеки

Фото: Facebook | Мар’яна Безугла

КиївВлада

Джерело: КиевVласть – новости столицы и столичного региона