Безробітних Київщини навчать азам рятувальної справи

image
9 Листопада 2022, 12:11
Поділитися:

9 листопада 2022 г. 12:03

Київський обласний центр зайнятості зайнявся перекваліфікацією мешканців Київщини. За 73 тисячі гривень Центр домовився із аварійно-рятувальним загоном спецпризначення ГУДСУНС в Київській області щодо навчання 21 безробітного професії “Пожежний-рятувальник”.

Про це KВ дізналася із оголошення в системі публічних закупівель Prozorro.

Підписуйтесь на “КиївВладу”

Київський обласний центр зайнятості 2 листопада уклав договір без використання електронної системи закупівель щодо надання послуги з професійного навчання безробітних за професією “Пожежний-рятувальник” з аварійно-рятувальним загоном спеціального призначення ГУДСУНС в Київській області.

Слідкуйте за “КиївВладою” в Телеграм

Варто додати, що закупівля здійснюється без використання електронної системи відповідно до постанови КМУ щодо здійснення закупівель на період дії правового режиму воєнного стану в Україні.

Такі навчання обійдуться Центру зайнятості в 73,1 тис. гривень. Кошти ж на ці потреби були виділені з Фонду загальнообов’язкового державного соцстрахування України на випадок безробіття. Зорема 35,3 тис гривень піде на оплату самого навчання, а майже 38 тис. гривень – на оплату місця проживання під час здобуття відповідної освіти.

Відповідно до укладеного договору, освоювати професію пожежного-рятувальника буде 21 зареєстрований безробітний у період з 7 листопада по 8 грудня, з урахуванням терміну проживання у відповідному навчальному закладі.

Нагадаємо, як раніше повідомляла KВ, виконавчий комітет Бориспільської міської ради планує придбати для добровольчого формування Бориспільської міської територіальної громади №1 550 утеплених камуфльованих курток та 550 польових літніх костюмів. На ці потреби планують витратити майже 2,5 млн гривень.

Читайте: Березань придбала екскаватор

Фото: ДСНС

КиївВлада

Джерело: КиевVласть – новости столицы и столичного региона