Безпілотник «Shahed» у центрі Києва: поліція вилучила та перевіряє
Поліція Києва вилучила «Shahed», який киянин перевозив на даху автомобіля.
У Дарницькому районі Києва правоохоронці вилучили безпілотний літальний апарат типу «Shahed», який 30-річний киянин перевозив на даху свого автомобіля.
Як виявили БпЛА
Інформація про небезпечний предмет з’явилася у соціальних мережах:
на території житлового комплексу було помічено автівку з прикріпленим на даху ворожим БпЛА;користувачі одразу повідомили поліцію про підозрілий об’єкт.
«На місце події негайно виїхала слідчо-оперативна група Дарницького управління поліції та вибухотехніки», — зазначили у відділі комунікації поліції Києва.
Що виявили фахівці
Під час огляду правоохоронці встановили:
безпілотник має вихолощену бойову частину;він не становив загрози життю та безпеці громадян;власник автомобіля є головою місцевої громадської організації.
Чоловік пояснив, що планував передати «Shahed» до музею.
Подальші дії поліції
БпЛА вилучено для проведення додаткової перевірки;триває встановлення всіх обставин події;громадянам нагадали повідомляти про підозрілі предмети у поліцію.
«Поліцейські продовжують встановлювати обставини та закликають мешканців дотримуватися правил безпеки», — додали у релізі.
Ще не підписані на наш Telegram-канал “Головні новини Києва – 44.ua”? Тоді долучайтесь, щоб бути в курсі усіх актуальних, важливих та перевірених новин Києва, Київської області та України.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Джерело: Новини Києва – головні і актуальні Київські
новини сьогодні на 44.ua
