Бережіть здоров’я, зберігайте нерви і своєчасно відпочивайте у “Хвилі”!

image
25 Жовтня 2022, 15:53
Поділитися:

Бути зараз у хорошій фізичній і психічній формі – це дуже важливо!
З повагою зустрічаємо тих, хто продовжує відвідувати заняття з плавання в нашому басейні, тренується в спортивній або тренажерній залі, зміцнює імунітет у кріосауні або соляній кімнаті, відвідує масажиста і душ Шарко. Ми вдячні вам за те, що ви не тільки дбаєте про своє здоров’я, а й підтримуєте економіку нашого закладу та країни тим самим! Ми вдячні, що ви з розумінням ставитеся до того, що в денний час ми не вмикаємо додаткове освітлення в басейні, а вуличне освітлення вночі теж скорочено до мінімуму – ми так само бережемо енергоресурси, як і вся країна.
Ми раді, що хоч і в меншій формі, але тривають дитячі спортивні збори, профспілкові спартакіади, програми психологічної реабілітації, семінари та тімбілдінги і просто заїзди на відпочинок за путівкою вихідного дня – все це наочно демонструє, наскільки ми сильна та живуча нація, і що ми думаємо про майбутнє та віримо в Перемогу! 

Тому ми намагаємося не піднімати ціни на наші послуги, якщо ситуація дозволяє. Ми продовжуємо працювати з не меншим ентузіазмом і вже зараз отримуємо запити на Новорічні корпоративи та зимові канікули від таких же, як і ми, оптимістів. На путівку вихідного дня ми стабільно чекаємо наших постійних друзів, але завжди раді й новим. Температура води в басейні +27, у їдальні дуже смачний гороховий суп із копченими реберцями, печеня по-домашньому з яловичиною, круасан і компот. У сауні можна гарненько прогрітися від осінньої сльоти після грибного полювання, а масажист поверне вам бадьорість тіла. Приємними емоціями наповнить душу наша чарівна природа і міні-зоопарк з птахами в зимовому саду.
Приїжджайте, дорогі наші! Ми потрібні один одному) Бронюйте свій відпочинок заздалегідь, особливо новорічний! 
Чекаємо на дзвінки за телефоном (067)48-49-949.
Ми знаходимось у Деснянському районі Києва, поряд із селом Зазим’я.
Більше інформації на сайті та у Фейсбук.
Джерело: 4594.com.ua

Джерело: Новини Броварів – головні і актуальні
новини сьогодні на 4594.com.ua