Березанська лікарня оновить медобладнання на 2 млн гривень

image
18 Листопада 2022, 13:28
Поділитися:

18 листопада 2022 г. 13:23

Комунальне некомерційне підприємство (КНП) “Березанська міська лікарня” придбала у ТОВ “МТ-Мед” монітор пацієнта, систему ультразвукової діагностики та два насоси для ентерального харчування. За медичне обладнання заплатили трохи більше 2 млн гривень.

Про це KВ стало відомо з оголошення електронної системи публічних закупівель ProZorro.

Підписуйтесь на “КиївВладу”

11 листопада ц.р. КНП “Березанська міська лікарня” уклала договір з ТОВ “МТ-Мед” на закупівлю медичного обладнання. Згідно договору, компанія має надати лікарні монітор пацієнта Х12 (з функцією капнографії СО2 та Центральною станцією моніторингу), систему ультразвукової діагностики та два насоси для ентерального харчування.

Слідкуйте за “КиївВладою” в Телеграм

За медобладнання заплатили 2 млн 93,5 тис. гривень. Зазначається, що монітор пацієнта обійшовся лікарні в 417,5 тис. гривень, за систему УЗД заплатили 1,6 млн гривень, а за насос для ентерального харчування – 76 тис. гривень.

Обладнання планують отримати до 21 листопада ц.р.

За даними аналітичної системи Youcontrol, ТОВ “МТ-Мед” зареєстровано у Києві в 2017 році. Статутний капітал компанії – 10 тис. гривень. Основний вид діяльності – роздрібна торгівля медичними й ортопедичними товарами в спеціалізованих магазинах. Директор та власник компанії Петро Касьян.

Нагадаємо, під час повномасштабної війни України з росією Департамент охорони здоров’я Київської міськдержадміністрації (КМДА) встиг закупити ліків, протезів суглобів, витратних матеріалів для діалізу, слухових апаратів, лікувальне харчування та іншого на 849,17 млн бюджетних гривень. При цьому, майже 400 млн гривень з цієї суми департамент розподілив між трьома своїми постійними постачальниками: ТОВ “Діатом” (продовжує отримувати найбільші замовлення, незважаючи на кримінальне провадження з приводу завищення цін); ТОВ “СТМ-Фарм” (належить близькому до дніпровського мера Олександру Дитятковському); ТОВ “Артоніка” (пов’язана з бізнесом синів донецького хірурга Еміля Фісталя, який співпрацює з владою так званій “ДНР” та веде наукову діяльність у рф).

Читайте: З 24 лютого 2022 року КМДА витратила на медичні закупівлі 850 млн гривень

Фото: відкриті джерела

КиївВлада

Джерело: КиевVласть – новости столицы и столичного региона