«Батьківщина» Юлії Тимошенко продовжує нарощувати підтримку, а команда Зеленського – втрачає, – опитування КМІС
6 Серпня 2021, 13:47
Поділитися:

Політична сила Юлії Тимошенко стабільно збільшує кількість прихильників, а «слуги народу» втрачають підтримку серед населення. Водночасзменшується число тих українців, хто схвалює діяльність президентаЗеленського. Про це свідчать результати всеукраїнського опитування громадської думки, яке з 24 липня по 1 серпня 2021 року провів Київський міжнародний інститутсоціології (КМІС).
Згідно з опитуванням, якби вибори до парламенту відбувалися в кінці липня, до Верховної Ради пройшли б 5 партій. Серед респондентів, які збираютьсяголосувати і визначилися, свої голоси віддали б за:

партію «Слуга народу» – 20,2%;
ОПЗЖ – 18,3%;
«Батьківщина» – 16%;
«Євросолідарність» – 14,2%.

Понад прохідний бар’єр набирає також «Сила і честь» (6,3%). Таким чином, порівнюючи з аналогічним дослідженням КМІС за червень, заминулий місяць команда Зеленського втратила підтримку з 20,6% до 20,2%, аот «Батьківщина» Тимошенко – навпаки, додала до свого рейтингу з 14,7% до 16%.
Крім того, за останній місяць стало менше тих, хто схвалює діяльністьВолодимира Зеленського: у червні позитивно оцінювали дії президента34,1% громадян, а вже в липні майже на 5% менше людей дотримуютьсятакої думки (29,3%). Водночас побільшало українців, які вважають, щосправи в країні йдуть у неправильному напрямку – їх вже 68,7%, а в червнібуло 64%.
Нагадаємо, протягом 24 липня – 1 серпня 2021 року Київський міжнародний інститут соціології (КМІС) провів всеукраїнське опитування громадськоїдумки, під час якого методом особистого інтерв’ю було опитано 2028респондентів, що мешкають у 105 населених пунктах усіх регіонів України (крім АР Крим). Статистична похибка вибірки не перевищує: 3,3% дляпоказників близьких до 50%, 2,9% – для показників близьких до 25%, 2,2% – для показників близьких до 12%, 1,5% – для показників близьких до 5%.
Джерело: 04597.com.ua

Джерело: Новини Ірпеня – головні і актуальні Ірпіньські
новини сьогодні на 04597.com.ua

Рупор Київщини Київщина Київська область Київ столиця Березань Біла Церква Бориспіль Бровари Буча Васильків Ірпінь Обухів Переяслав-Хмельницький Прип'ять Ржищів Славутич Фастів Богуслав Києво-Святошинський Вишневе Вишгород Караглик Миронівка Сквира Тараща Тетіїв Українка Іванків Яготин Новини Київська обласна державна адміністрація КОДА КМДА