Айкідо МУТЕКІ у Броварах! | Новини

image
30 Січня 2023, 20:33
Поділитися:

Спорт – це невід’ємна частина життя дитини. Він виховує відповідальність, цілеспрямованість, організованість та ще багато різних якостей характеру, які так важливі у сучасному світі. Якщо ваша дитина досі в пошуках ідеальної секції для розвитку своєї особистості, тоді ми радимо вам спробувати айкідо “Мутекі” у Броварах”. Даний вид спорту гармонійно розвиває фізичні та моральні якості як хлопців, так і дівчат.

Чому варто обрати саме айкідо?

Практикуючи айкідо, ваша дитина зможе покращити фізичну форму та здоров’я, психологічну відповідальність та контроль емоцій, комунікаційні навички; розвивати силу, гнучкість та координацію, а також навички самозахисту.

Айкідо МУТЕКІ у Броварах!, фото-1Переваги айкідо “Мутекі”:
викладач секції з великим досвідом в даному виді спорту та з індивідуальним підходом до кожної дитини;дружній колектив;змагання різного рівня;розподіл на старшу та молодшу групи.

«Айкідо – це не тільки про спорт, а про окреме життя, яке постійно стрімко змінюється, але важливих людей залишає поруч»

Наша адреса: м. Бровари, вул. Грушевського, 21.

Контакти: (066) 188 6435, (066) 715 36 21 – Telegram, (095) 093 35 34 – Viber.

Наш Instagram.

Наш Facebook.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакціюДжерело: Новини Броварів – головні і актуальні
новини сьогодні на 4594.com.ua