Автобусні маршрути №7 та №8 планують тимчасово передати приватним перевізникам
image
5 Березня 2019, 20:00
Поділитися:

У Білій Церкві планують тимчасово зняти автобусні маршрути №7 та №8 з балансу комунального підприємства Білоцерківської міської ради «Тролейбусне управління».

Як повідомляє прес-служба Білоцерківської міської ради, питання про оголошення конкурсу на ці маршрути буде винесене на чергове засідання виконавчого комітету.

«Я хочу, щоб усі водії міста відносились достойно до жителів Білої Церкви. Ми готові до відкритого діалогу і з перевізниками, і з містянами. Міська влада за те, щоб у нашому місті панував добробут, щоб тут хотілося жити і працювати. Я вірю, що ми спільними силами виведемо наші підприємства на новий рівень», – зазначив заступник міського голови Олександр Поляруш.

Джерело: Новости Білої Церкви

Рупор Київщини Київщина Київська область Київ столиця Березань Біла Церква Бориспіль Бровари Буча Васильків Ірпінь Обухів Переяслав-Хмельницький Прип'ять Ржищів Славутич Фастів Богуслав Києво-Святошинський Вишневе Вишгород Караглик Миронівка Сквира Тараща Тетіїв Українка Іванків Яготин Новини Київська обласна державна адміністрація КОДА КМДА