Аварійне відновлення шляхопроводу по вулиці Князя Володимира (міст на масив Леваневського): чому саме зараз?

image
10 Листопада 2022, 16:34
Поділитися:

Відповідь на це та супутні питання надав начальник управління дорожнього господарства ДЖКГ БМР Олексій Погасій.

Чому шляхопровід по вулиці Князя Володимира ремонтують саме зараз, під час воєнного стану?

– Необхідність негайного ремонту виникла у зв’язку з аварійним станом елементів шляхопроводу, наявністю загрози для безпеки руху автотранспорту та пішоходів та невідповідністю параметрів шляхопроводу вимогам чинних нормативних документів. 

Цей шляхопровід є однією з найважливіших артерій транспортного сполучення не тільки Білоцерківської громади, але й транзитних шляхів Українського та міжнародного сполучень. Інтенсивність дорожнього руху через шляхопровід сягає понад 30 тисяч автомобілів на добу.

Складність ремонтних робіт полягає також у тому, що розташований шляхопровід над залізничними коліями. 

Варто також зазначити, що в умовах сьогодення, відновлення експлуатаційних показників, можливості безпечного та комфортного пропуску громадян та автомобільного транспорту, а також забезпечення транзиту вантажів спеціального призначення – є надважливою задачею.

Іноді білоцерківці скаржаться на відсутність проведення ремонтних робіт на шляхопроводі, у той час, коли рух ним перекритий. У чому справа? 

– На першому етапі перекриття шляхопроводу організовується заливка арматури та закладних деталей важливих з’єднувальних елементів цементобетонним розчином. 

Після цього, в режимі “абсолютної тиші”, спокою та за відсутності вібрацій відбувається первинне тужавіння бетону. На цьому етапі декому може здатись, що шляхопровід необґрунтовано закритий, адже в цей час на ділянці відсутні працівники та видимі роботи не проводяться.

Чому тролейбуси не здійснюють рух у той час, коли для інших транспортних засобів це дозволено?

– На жаль, на час проведення вказаних робіт, рух тролейбусів не здійснюється через неможливість під’єднання до контактної мережі. 

Як довго триватимуть ремонтні роботи на шляхопроводі?

– Термін виконання запланованих робіт значно залежить від погодних умов. Орієнтовно вони триватимуть до середини грудня цього року.

Підписуйтесь на нас у Facebook, на наш Telegram-канал та слідкуйте за новинами Білої Церкви на сайті.

Джерело: Новини Білої Церкви – головні та останні новини БЦ сьогодні, події в Білій Церкві