Аудіогід та нові підлоги: що змінилося в столичному Музеї Булгакова
image
11 Вересня 2019, 13:01
Поділитися:

– За літо ми багато встигли, і активно продовжуємо працювати, щоб зробити наш Дім ще більш гостинним для гостей, – повідомляють у Музеї Булгакова, що знаходиться на Андріївському узвозі, 13.

Тепер завдяки меценатам у всіх кімнатах першого поверху –  нові підлоги. Крім того, у кожного члена музейної команді є іменний бейдж, що допоможе знайомитись, спілкуватися та бути ближчими один до одного. 

Для всіх кімнат зробили експлікації на трьох мовах, щоб під час самостійного огляду музею відвідувачам було простіше орієнтуватися у просторі.

За підтримки фонду сприяння діяльності музею для кожної кімнати створений аудіогід (доступний на 3 мовах), і тепер ви можете почути історії Дому під звуки хуртовини або старовинного годинника, що грає гавот… 

Як послухати аудіогід:
1.Завантажити додаток https://izi.travel/ на смартфон та набрати Bulgakov museum in Kyiv у пошуковому полі
АБО
2. Відсканувати QR-код, що є в кожній кімнаті
3. Надягти свої навушники та почати безкоштовну індивідуальну екскурсію музеєм разом з аудіогідом!

Такж скоро обіцяють презентувати новий сайт. 

Нагадаємо, на Андріївському узвозі пройде перший київський фестиваль Булгаков FEST.

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал “Вечірнього Києва” у Telegram та Facebook.

Джерело: Вечірній Київ

Рупор Київщини Київщина Київська область Київ столиця Березань Біла Церква Бориспіль Бровари Буча Васильків Ірпінь Обухів Переяслав-Хмельницький Прип'ять Ржищів Славутич Фастів Богуслав Києво-Святошинський Вишневе Вишгород Караглик Миронівка Сквира Тараща Тетіїв Українка Іванків Яготин Новини Київська обласна державна адміністрація КОДА КМДА