Андрій Шевченко закликав благодійників долучитися до збору коштів на відновлення ірпінського стадіону (відео)

image
5 Листопада 2022, 18:09
Поділитися:

Дивитись відео на сайті

Легенда українського футболу Андрій Шевченко закликав благодійників долучитися до збору коштів на відновлення ірпінського стадіону «Чемпіон». Про це він написав на своїй сторінці у фейсбуці.

«Разом із United24 починаємо відбудову стадіону в Ірпені. Я приїхав на цей зруйнований снарядами стадіон і побачив, як по полю, не звертаючи уваги на великі чорні воронки, бігають з м’ячем діти. Ворогу вдалося знищити футбольний майданчик, але не пристрасть наших дітей до улюбленої гри. Тоді я зрозумів, що маю відновити цей стадіон, і ми це обов’язково зробимо. Перші 150 000 євро із 600 000, які потрібні, вдалося зібрати завдяки клубу “Мілан”! Дякую! Я закликаю всю футбольну спільноту, великий бізнес долучатися!» – зазначив Шевченко.

Нагадаємо, перша частина коштів на реконструкцію стадіону була зібрана під час благодійної акції за участю Шевченка, проведеної на базі футбольного клубу «Мілан» 21 вересня. Колишній зірковий форвард клубу зустрівся з фанатами й розіграв на благодійному аукціоні футболки зі спеціальної колекції.

Також 600 тис. грн зібрали на відновлення ірпінського стадіону футбольний клуб «Шахтар» і офіційний телетранслятор Української прем’єр-ліги «Setanta Sports Ukraine». Донецький клуб організував разом із фондом «United24» продаж віртуальних квитків на матч чемпіонату України «Шахтар» – «Динамо», який відбувся 16 жовтня, а компанія «Setanta Sports Ukraine» пожертвувала кошти, виручені від передплат на setantasports.com.

Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!Джерело: ITV