Анатолій Зборовський: «Нові Обличчя» — це збереження історії Ірпеня
image
7 Вересня 2020, 09:29
Поділитися:

Дивитись відео на сайті

Команда «Нових Облич» підтримує дослідження історії Ірпінського краю та діяльність і розвиток місцевого історико-краєзнавчого музею. Про це написав на своїй сторінці у фейсбуці директор закладу Анатолій Зборовський.

Він прокоментував появу на одному з білбордів у місті свого портрету з написом «Нові Обличчя» — це збереження історії Ірпеня».

«Отже, чому “Нові Обличчя” — це збереження історії Ірпеня? З ініціативи особисто Володимира Карплюка і “Нових облич” у 2017 році видано мою книгу “Історія Ірпінського краю”. Цього року за програмою “Громадського бюджету міста Ірпінь” вийшло друком нове, доповнене видання “Історії Ірпінського краю”. До Володимира Андрійовича не один підприємець звертався з ідеєю створити замість музею щось прибуткове (кафе, крамницю тощо). Всім було відмовлено. Для музею закуплено нове експозиційне обладнання, для підсобних приміщень — стелажі, для експонування картин — підвісну систему. Оформлено експозицію. Відремонтовано туалет тощо», — зазначив Анатолій Зборовський.

На його думку, «Нові Обличчя» можуть знову перемогти на виборах — вагомі підстави для цього є». При цьому автор посту зауважив, що він не є членом партії й нікуди не балотується.

Анатолій Зборовський зазначив, що «у фейсбуці здійнявся цілий шквал нападок» на нього — зокрема, з боку журналістки Яніни Заліської.

«Журналістка Заліська зібрала такий паноптикум противників “Нових Облич”. Московська агентура, наклепники, психічно хворі, боягузи… Більшість із них не балотуватиметься, але ж це електорат противників “Нових Облич”. Стає страшно, коли подумаєш, яку владу нам обере такий електорат», — підкреслив директор музею.

Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!Джерело: ITV

Рупор Київщини Київщина Київська область Київ столиця Березань Біла Церква Бориспіль Бровари Буча Васильків Ірпінь Обухів Переяслав-Хмельницький Прип'ять Ржищів Славутич Фастів Богуслав Києво-Святошинський Вишневе Вишгород Караглик Миронівка Сквира Тараща Тетіїв Українка Іванків Яготин Новини Київська обласна державна адміністрація КОДА КМДА