Анастасія Попсуй закликала ірпінців підтримати на виборах мера Олександра Маркушина (відео)
image
15 Жовтня 2020, 17:19
Поділитися:

Дивитись відео на сайті

В. о. Ірпінського міського голови у 2018—2019 роках Анастасія Попсуй закликала мешканців міста підтримати на виборах мера кандидатуру Олександра Маркушина. Про це вона заявила у відеозверненні, опублікованому на її сторінці у фейсбуці.

«Дорогі друзі! У цьому році я не балотуюся. Проте я б хотіла попросити своїх прихильників, своїх виборців, людей, які мене підтримують, зробити одну річ: підтримати мого друга, кандидата на пост голови Ірпінської міської ради Олександра Маркушина й віддати за нього свій голос. Я пропрацювала з Олександром не один рік і точно знаю, що кращого кандидата на цю посаду в Ірпені немає. Тому я до вас звертаюся з цим проханням, і я переконана, що це — найправильніше рішення, і всі ми маємо підтримати саме Олександра Маркушина», — наголосила Анастасія Попсуй.

Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!Джерело: ITV

Рупор Київщини Київщина Київська область Київ столиця Березань Біла Церква Бориспіль Бровари Буча Васильків Ірпінь Обухів Переяслав-Хмельницький Прип'ять Ржищів Славутич Фастів Богуслав Києво-Святошинський Вишневе Вишгород Караглик Миронівка Сквира Тараща Тетіїв Українка Іванків Яготин Новини Київська обласна державна адміністрація КОДА КМДА