Американське місто Маямі стане побратимом Ірпеня

image
2 Серпня 2022, 12:26
Поділитися:

Дивитись відео на сайті

Американське місто Маямі (штат Флорида) стане побратимом Ірпеня. На сьогоднішній позачерговій сесії Ірпінської міськради депутати проголосували за укладання угоди про співробітництво й партнерство між містами.

«У Маямі таке ж рішення прийняли наприкінці липня. Попереду в нас – підписання угоди з мером Маямі Френсісом Суаресом», – зазначив Ірпінський міський голова Олександр Маркушин.

Він подякував народному депутату України Мар’яну Заблоцькому та голові Інвестиційної ради Ірпеня Володимиру Карплюку «за допомогу та сприяння в налагодженні таких важливих для нас міжнародних зв’язків».

«Місто Маямі запропонувало побратимство Ірпеню. У Маямі не так багато міст-побратимів, установлюються ці зв’язки доволі довго, деякі з 70-х років, і там тільки дев’ять міст-побратимів. Це дійсно унікальний шанс, зокрема в економічному плані. Місто дуже багате. Бюджет лише поліції Маямі десь такий, як у нас був бюджет армії до війни. Місто надзвичайно цікаве в плані розвитку нерухомості, володіє багатьма технологіями. Упевнений, що це побратимство дозволить Ірпеню також краще розвинутися», – наголосив, виступаючи на сесії, Мар’ян Заблоцький.

Нагадаємо, у 2018 році побратимом Ірпеня стало американське місто Мілвокі (штат Вісконсин). Угоду про співпрацю підписали тодішні мери міст Володимир Карплюк і Том Баррет.

Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!Джерело: ITV