Alliance Novobud презентував модний фотопроєкт “Об’єднані надихати”

Alliance Novobud презентував модний фотопроєкт “Об’єднані надихати”
6 Листопада 2023, 18:34
Поділитися:

6 листопада 2023 г. 18:24

На будівельному майданчику ЖК преміум-проєкту Montreal House відзняли модний фотопроєкт “Об’єднані надихати”. Проєкт став синергією трьох українських брендів: Alliance Novobud, KOTAPSKA та Соня Морозюк

Про це KВ стало відомо з публікації видання Vogue UA.

Підписуйтесь на “КиївВладу”

“Ідея створення колаборації в такій цікавій комбінації була у повітрі нашого креативного маркетингового простору давно, а викристалізувались тоді, коли ми побачили проєкт, виконаний молодою мисткинею Сонею Морозюк для ТРЦ Gulliver. Тоді Соня створила ряд яскравих життєствердних інсталяцій на території центру й це було незабутньо! Український бренд весільних суконь KOTAPSKA Bridal Couture нам ідеально підійшов не лише завдяки вишуканому вбранню, а й тим, що ось уже понад 20 років вони одягають європейських наречених, підтверджуючи високу якість українського продукту. Зібравши разом три потужні українські бренди, ми створили щось нове для кожного з них, щось наповнене сенсом, красою та цілісністю — так само як і наша країна, яка, перебуваючи у стані війни, продовжує жити, створювати та здобувати” — розповіла CMO Alliance Novobud Ірина Міхальова.

Слідкуйте за “КиївВладою” в Телеграм

Основна думка фотопроєкту демонструє осмислене і наповнене коханням життя, яке продовжує тривати попри війну. Автори проекти хотіли передати глядачам відчуття прекрасного через одяг та мистецтво, гармонійну цілісність і натхнення боротись за майбутнє. Будівельний майданчик Montreal House було обрано як символ натхнення і можливостей, адже саме це він пропонує своїм майбутнім резидентам.

Одна з суконь, яка прийняла участь у фотопроєкті була особливо відзначена: мисткиня Соня Морозюк запропонувала розмалювати одну з весільних суконь бренду KOTAPSKA Bridal Couture, додавши більше “себе” у загальну концепцію проєкту.

“Підготовка до участі в проєкті надзвичайно захопила мене, тож я захотіла не просто сфотографуватися у вишуканому вбранні, а й додати більше себе, своїх почуттів та проявів. Я не планувала заздалегідь, що саме буду малювати, а творила, надихаючись моментом. Мої картини наповнені простотою та потужними сенсами, вони торкаються самого серця, не стала винятком й сукня. Я свідомо обрала лише два кольори — червоний та чорний, якими зобразила зрозумілі та важливі мені символи”, — відзначила Морозюк.

Автором світлин виступив фотограф Ден Бобров.

Як раніше писала KВ, девелопер Alliance Novobud прозвітував про хід будівництва на своїх майданчиках у минулому місяці. Компанія активно будує у столиці та пристоличному регіоні.

Читайте: Alliance Novobud оприлюднив динаміку будівництва станом на жовтень

Фото: Ден Бобров

КиївВлада

Джерело: КиевVласть – новости столицы и столичного региона