Аеропорт спростовує обвинувачення підприємства «Балістика» у мародерстві
22 Червня 2022, 03:29
Поділитися:

Опублікований на сайті щотижневика «Вісті» матеріал (https://i-visti.com/news/11697-direktora-aeroportu-borispl-zvinuvachuyut-u-maroderstv.html) щодо конфліктної ситуації аеропорту з підприємством «Балістика», отримала відгук від ДП МА «Бориспіль».

Керівництво аеропорту вважає звинувачення Олександра Довгого, директора підприємства, неправдивими, а інформацію, оприлюднену ним, маніпулятивною та такою, що не відображає дійсності і паплюжить репутацію державного підприємства, об’єкта критичної інфраструктури України. 

У свою чергу, ДП МА «Бориспіль» інформує про наступне: 

Вантаж за авіаційною накладною 615-07244252 (2 місця по 1526 кг) прийнятий на вантажний термінал ДП МА «Бориспіль» 24.02.2022 року. 
Вантажний термінал, протягом часу дії умов воєнного стану, не зупиняв свою діяльність та здійснює видачу вантажів за запитами клієнтів. 
За весь період з 24.02.2022 ніхто з представників компанії LLC «BALISTICS» не звертався за вантажем в ДП МА «Бориспіль». 
В зв’язку з закінченням терміну зберігання вантажу на складі тимчасового зберігання (згідно  Митного кодексу, ст.238 п.4, частина 1— передача вантажів на митний склад), аеропорт «Бориспіль» почав самостійно телефонувати клієнтам вантажного терміналу, які не виходили на зв’язок зі службами аеропорту з 24 лютого 2022 року, щоб отримати свій вантаж.
15.06.2022 працівники вантажного терміналу аеропорту «Бориспіль» самостійно зателефонували Олександру Довгому, керівнику LLC «BALISTICS» (номер його телефону був вказаний в накладній), який направив 16.06.2022 представників компанії для огляду вантажу. 
ДП МА «Бориспіль» є державним підприємством, діяльність якого суворо регламентується встановленими затвердженими процедурами та стандартами відповідно до українського законодавства. Це стосується і видачі вантажу, оформлення документів на його видачу та плату за зберігання.
ДП МА «Бориспіль» є стратегічним підприємством нашої держави та здійснює свою діяльність виключно в межах законодавства України.  Діяльність ДП МА «Бориспіль» завжди знаходиться під особливим наглядом державних контролюючих органів. 
На жаль, навіть у військовий час, ми не можемо надавати послуги на безкоштовній основі або встановлювати пільгові умови для окремих споживачів послуг, оскільки це вважається порушенням законодавства про захист економічної конкуренції на засадах рівності суб’єктів господарювання перед законом.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl + Enter

Джерело: Газета «ВІСТІ» – Бориспіль. Новини. Інформація. Реклама