“А Девелопмент” відкрив реконструйовану площу перед метро “Арсенальна”

image
29 Грудня 2020, 10:20
Поділитися:

29 декабря 2020 г. 10:02

Девелоперська компанія “А Девелопмент” (A Development) завершила реновацію та відкрила для відвідування публічний простір перед столичним метро “Арсенальна”.

Про це KVстало відомо з повідомлення пресслужби компанії.

“Оскільки “Арсенал” разом із колишньою Військовою комендатурою та Микільською брамою є частиною Київської фортеці, відновлювати ці будівлі та лишити площу перед метро “Арсенальна” у занедбаному стані ми не уявляли можливим, – прокоментував Олексій Баранов, засновник “А Девелопмент”. – Сумарні інвестиції у I чергу реновації площі склали 22 млн гривень. Бюджетні кошти на цей проект не були витрачені”.

в Телеграм

Реконструкція площі тривала 3 місяці. При її реновації девелопер врахував потреби маломобільних громадян і людей з інвалідністю. Під час ремонтних робіт бруківку замінили на 4 000 квадратних метрів якісного німецького клинкеру, на площі з’явилось 270 погонних метрів зручних лав для відпочинку та зовнішнє енергозбережувальне освітлення.

Спів-інвестором реконструкції виступила компанія UDP під управлінням Quarter Partners Андрія Іванова. Концепцію проєкту реновації площі розробила AVG Group.

Крім площі перед метро “Арсенальна”, “А Девелопмент” з партнерами за власний рахунок відреставрував культову для киян Микільську браму Київської фортеці та прилеглу до неї територію. Будівля стане багатофункціональним комплексом і водночас збереже свій статус пам’ятки архітектури.

Відновлення та відкриття для киян Військової комендатури є продовженням амбіційного проєкту A-Station (вже реалізований редевелопмент частини території військового заводу “Арсенал”).

Усі разом відреставровані об’єкти – Микільська брама, Військова комендатура, публічний простір перед метро “Арсенальна” та історичні корпуси заводу “Арсенал”- стануть центром тяжіння для киян та туристів, які хочуть відкрити для себе історію української столиці.

Коротко про “А Девелопмент”:

Девелоперська компанія “А Девелопмент” розпочала роботу у 2017 році. Головним напрямом діяльності компанії є повний цикл розвитку проєктів житлової нерухомості, а також – комерційної та соціальної інфраструктури в комплексах європейського рівня.

Два її проєкти Smart Plaza Polytech і Smart Plaza Obolon реалізовані у 2018 році. Проєкти A-Station (подальша реконструкція корпусів заводу “Арсенал”), багатофункціональний комплекс White Lines та проєкт Smart Hub Obolon – на стадії завершення.

Фото: пресслужба компанії

КиевVласть

Джерело: КиевVласть – новости столицы и столичного региона