«Батьківщина» ініціює створення ТСК для розслідування тарифного свавілля «Нафтогазу»
image
13 Жовтня 2021, 11:27
Поділитися:

У Верховній Раді зареєстровано постанову «Батьківщини» щодо створення Ð¢Ð¸Ð¼Ñ‡Ð°ÑÐ¾Ð²Ð¾Ñ— слідчої комісії по тарифному свавіллю «Нафтогазу». Комісія Ñ€Ð¾Ð·ÑÐ»Ñ–дуватиме, чому українцям продають газ у вісім разів дорожче, ніж ÐºÐ¾ÑˆÑ‚ує його видобуток, і хто наживається на цьому.

Про це лідер «Батьківщини» Юлія Тимошенко повідомила на своїй Фейсбук-Сторінці. Â«Ð¡Ð¿Ð¾Ð´Ñ–ваюсь, що наступного пленарного тижня постанову буде винесено на Ñ€Ð¾Ð·Ð³Ð»ÑÐ´ сесійної зали та підтримано. І країна нарешті дізнається, чому газ, ÑÐºÐ¸Ð¹ коштує 1 гривню, українцям продають щонайменше по 8?! І хто Ð½Ð°Ð¶Ð¸Ð²Ð°Ñ”ться на цій шаленій різниці та людських злиднях?» – зауважила Юлія Ð¢Ð¸Ð¼Ð¾ÑˆÐµÐ½ÐºÐ¾.

Вона висловила сподівання, що «слуги народу» підтримають вказану Ð¿Ð¾ÑÑ‚анову, з огляду на проголошену ними публічну боротьбу з олігархами та ÐºÐ¾Ñ€ÑƒÐ¿Ñ†Ñ–єю. Â«Ð“олосування монобільшості  за нашу постанову стане найкращим доказом – Ñ‡Ð¸ дійсно вони мають бажання та волю навести порядок, чи це все лише шоу Ð´Ð»Ñ відволікання уваги», – уточнила лідер «Батьківщини».

На її переконання, розв’язання тарифної проблеми вже є, воно міститься у Ñ€Ð¾Ð·Ñ€Ð¾Ð±Ð»ÐµÐ½Ð¾Ð¼Ñƒ командою «Батьківщини» законопроєкті №4680, яким Ð¿ÐµÑ€ÐµÐ´Ð±Ð°Ñ‡Ð°Ñ”ться направлення газу вітчизняного видобутку населенню і Ð±ÑŽÐ´Ð¶ÐµÑ‚ним установам за собівартістю плюс 30% прибутку.

«Тоді українські родини отримають український газ за справедливими Ñ†Ñ–нами, а спритні ділки – втратять змогу наживатися на бюджеті», – Ð½Ð°Ð³Ð¾Ð»Ð¾ÑÐ¸Ð»Ð° Юлія Тимошенко.

Нагадаємо, Юлія Тимошенко закликала владу зупинити тарифне свавілля і Ð·Ð°Ð¿Ñ€Ð¾Ð¿Ð¾Ð½ÑƒÐ²Ð°Ð»Ð° рецепт зниження тарифів.

шаблоны joomla недвижимость

Джерело: БЦ-News: новини Білої Церкви / Белая Церковь — БЦ News — БЦ News

Рупор Київщини Київщина Київська область Київ столиця Березань Біла Церква Бориспіль Бровари Буча Васильків Ірпінь Обухів Переяслав-Хмельницький Прип'ять Ржищів Славутич Фастів Богуслав Києво-Святошинський Вишневе Вишгород Караглик Миронівка Сквира Тараща Тетіїв Українка Іванків Яготин Новини Київська обласна державна адміністрація КОДА КМДА