7 тисяч нових підприємців зареєструвались на Київщині в першому півріччі
image
29 Липня 2021, 11:17
Поділитися:

Упродовж першого півріччя ще сім тисяч жителів Київщини зареєстрували підприємницьку діяльність. Це на 3,9% більше, ніж за аналогічний період минулого року.

Про це сьогодні, 29 липня, зазначив очільник Київської облдержадміністрації Василь Володін.

«Хоч перше півріччя 2021 року й відзначилось жорсткими карантинними обмеженнями, середній і малий бізнес на Київщині продовжував розвиватись. Більш того, ми зафіксували в регіоні тенденцію до зростання низки показників. Люди знаходять можливість інвестувати у власні справи, створюють робочі місця, ведуть свою діяльність прозоро, а це все в комплексі лише позитивно позначається на економіці регіону та добробуті наших громадян», – зазначив Василь Володін.

Загалом наразі в області працюють 105,6 тисяч фізичних осіб-підприємців. Із початку року малий і середній бізнес регіону сплатив до бюджету всіх рівнів 12,8 млрд грн. Це на 22,3% вище в порівнянні з аналогічним періодом 2020 року.

Повідомляє пресслужба Київської ОДАДжерело: Новини – Київська обласна державна адміністрація

Рупор Київщини Київщина Київська область Київ столиця Березань Біла Церква Бориспіль Бровари Буча Васильків Ірпінь Обухів Переяслав-Хмельницький Прип'ять Ржищів Славутич Фастів Богуслав Києво-Святошинський Вишневе Вишгород Караглик Миронівка Сквира Тараща Тетіїв Українка Іванків Яготин Новини Київська обласна державна адміністрація КОДА КМДА