60% киян задоволені діяльністю мера міста Віталія Кличка, – “Рейтинг”
image
8 Вересня 2020, 19:36
Поділитися:

8 сентября 2020 г. 19:29

60% киян задоволені роботою мера Віталія Кличка та 59% вважають, що ситуація у місті за час його перебування на цій посаді покращилася.

Про це KV стало відомо із результатів опитування, проведеного Соціологічною групою “Рейтинг” у Києві 31 серпня – 1 вересня.

Соціологи відзначають, що показники задоволеності роботою мера столиці мають позитивну динаміку.

“60% опитаних задоволені діяльністю міського голови Віталія Кличка”, – повідомляє “Рейтинг”.

Разом з тим, зазначають соціологи, 59% вважають, що ситуація в Києві за час перебування Віталія Кличка на посаді мера скоріше покращилася. 26% стверджують, що вона не зазнала змін і лише 13% побачили погіршення.

в Телеграм

Також дві третини киян на відмінно або ж добре оцінили роботу Віталія Кличка у сфері боротьби з пандемією коронавірусу.

Рейтинг “УДАРу” удвічі більший за партії, які посіли друге та третє місця.

“У рейтингу політичних сил на виборах до міської ради лідером є партія “УДАР” за яку готові віддати голоси 28,6% тих, хто визначився і має намір прийти на вибори. Партію “Європейська солідарність” підтримують 14,0% опитаних, партію “Слуга народу” – 10,7%, – повідомляє “Рейтинг”.

“69% опитаних висловили однозначну готовність взяти участь у виборах мера та міської ради у жовтні 2020 року. Найвищий рівень мобілізації – серед найстарших опитаних”, – підсумовує “Рейтинг”.

Дослідження проведене Соціологічною групою “Рейтинг” 31 серпня – 1 вересня методом CATI (computer-assisted telephone interviews – телефонні інтерв’ю з використанням комп’ютера). Аудиторія: мешканці міста Києва від 18 років і старші. Вибірка репрезентативна за віком, статтю. Вибіркова сукупність: 1200 респондентів. Помилка репрезентативності дослідження: не більше 2,8%.

Читайте: “УДАР” вийшов на перше місце у Києві та набирає майже 29% голосів, – Рейтинг

Фото: KV

КиевVласть

Джерело: КиевVласть – новости столицы и столичного региона

Рупор Київщини Київщина Київська область Київ столиця Березань Біла Церква Бориспіль Бровари Буча Васильків Ірпінь Обухів Переяслав-Хмельницький Прип'ять Ржищів Славутич Фастів Богуслав Києво-Святошинський Вишневе Вишгород Караглик Миронівка Сквира Тараща Тетіїв Українка Іванків Яготин Новини Київська обласна державна адміністрація КОДА КМДА