6 шкіл Ірпінського регіону увійшли до 100 найкращих навчальних закладів Київщини
image
25 Березня 2019, 13:37
Поділитися:

Складено рейтинг загальноосвітніх шкіл Київської області, що посіли найвищі місця у рейтингу шкіл України за підсумками ЗНО 2018 року. У результаті шість шкіл Ірпінського регіону увійшли до 100 найкращих навчальних закладів Київської області.

У якості вихідних даних для укладання рейтингу загальноосвітніх навчальних закладів інформаційним освітнім ресурсом “Освіта.ua” були використані результати зовнішнього незалежного оцінювання, отримані випускниками шкіл у 2018 році.

Школи у таблиці ранжовані за рейтинговим балом, який розрахований на підставі середнього значення балів зовнішнього незалежного оцінювання отриманих учасниками тестування з усіх предметів ЗНО та з урахуванням загальної кількості складених тестів випускниками кожної школи. 

Детальніше з рейтингом можна ознайомитись за посиланням.

Джерело: Правда Ірпеня

Рупор Київщини Київщина Київська область Київ столиця Березань Біла Церква Бориспіль Бровари Буча Васильків Ірпінь Обухів Переяслав-Хмельницький Прип'ять Ржищів Славутич Фастів Богуслав Києво-Святошинський Вишневе Вишгород Караглик Миронівка Сквира Тараща Тетіїв Українка Іванків Яготин Новини Київська обласна державна адміністрація КОДА КМДА