4 травня – Міжнародний день протидії булінгу
image
4 Травня 2021, 17:34
Поділитися:

Поліція Київщини закликає батьків – приділяйте більше уваги своїм дітям та їх поведінці, вчіть протистояти можливому цькуванню. В разі необхідності повідомляйте про правопорушення до поліції.

Булінг – це діяння учасників освітнього процесу, які полягають у психологічному, фізичному, економічному та сексуальному насильстві, в тому числі із застосуванням засобів електронної комунікації.

Такі дії вважаються правопорушенням і тягнуть за собою адміністративну відповідальність, передбачену ст. 173-4 Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Відповідальність за вчинення булінгу настає з 16-ти років. За адміністративні правопорушення дітей до 16 років несуть відповідальність батьки.

Нагадуємо також, що не кожен конфлікт є булінгом. Цькування – це тривалі, повторювані дії, а не одиничні конфлікти між учнями.

Рупор Київщини Київщина Київська область Київ столиця Березань Біла Церква Бориспіль Бровари Буча Васильків Ірпінь Обухів Переяслав-Хмельницький Прип'ять Ржищів Славутич Фастів Богуслав Києво-Святошинський Вишневе Вишгород Караглик Миронівка Сквира Тараща Тетіїв Українка Іванків Яготин Новини Київська обласна державна адміністрація КОДА КМДА