36 населених пунктів на Київщині подали заявку на отримання Інтернет-субвенції
image
25 Травня 2021, 15:10
Поділитися:

36 населених пунктів із семи територіальних громад Київщини подали заявки на отримання цифрової субвенції на загальну суму 3,9 млн грн. Решта ще мають час зробити це до 28 травня.

Про це сьогодні, 25 травня, нагадав заступник очільника Київщини з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації Денис Шугалій.

«Хоч часу залишилось не так і багато, проте в громад нашої області є ще кілька днів, щоб подати заявки на отримання цифрової субвенції. Нагадаю, що це прерогатива виключно представників органів місцевого самоврядування. І ті, очільники громад, які скористаються цією ініціативою, зможуть за державний кошт підключити до оптичного Інтернету соціальні об’єкти, розташовані на своїх територіях. Акцентую, що подібної можливості раніше ніколи не було», – пояснив Денис Шугалій.

Зазначимо: зараз триває другий етап проєкту, який передбачає офіційний збір заявок.

Порядок надання субвенції регулює постанова Уряду. 

Більше дізнатись про цифрову субвенцію та подати заявку можна на порталі «Дія».

Повідлмляє пресслужба Київської ОДАДжерело: Новини – Київська обласна державна адміністрація

Рупор Київщини Київщина Київська область Київ столиця Березань Біла Церква Бориспіль Бровари Буча Васильків Ірпінь Обухів Переяслав-Хмельницький Прип'ять Ржищів Славутич Фастів Богуслав Києво-Святошинський Вишневе Вишгород Караглик Миронівка Сквира Тараща Тетіїв Українка Іванків Яготин Новини Київська обласна державна адміністрація КОДА КМДА