337 день війни в Україні

image
26 Січня 2023, 18:49
Поділитися:

123 860 російських солдатів загинули з 24 лютого 2022 року. Лише за останню добу ворог втратив 780 осіб особового складу.

Окупанти пошкодили енергетичну інфраструктуру Одеської області. У зв’язку з пошкодженнями, спричиненими ворожими обстрілами, в регіоні продовжуються аварійні відключення електроенергії. Такий стан справ може зберігатися ще кілька днів, доки не будуть відновлені пошкоджені об’єкти енергетики.

Володимир Путін, деспот Росії, не є тією людиною, з якою Володимир Зеленський зацікавлений зустрічатися. Президент України хоче, щоб окупанти якнайшвидше поклали край конфлікту. Путін, за словами нашого лідера, для нього “ніхто”.

За даними Валерія Залужного, Головнокомандувача Збройних сил України, ворог здійснив 55 пусків ракет повітряного та морського базування, зокрема Х-101, Х-555, Х-47 “Кинжал”, “Калібр”, Х-59, з кораблів та літаків Ту-95, Су-35, МіГ-31К з акваторії Чорного моря. Двадцять з 47 крилатих ракет, які були знищені системами і засобами ППО Збройних сил України, знаходилися в околицях Києва. Крім того, три з чотирьох керованих ракет Х-59 не досягли намічених цілей.

За словами Валерія Залужного, головнокомандувача Збройних сил України, ворог здійснив 55 пусків ракет повітряного та морського базування, зокрема Х-101, Х-555, Х-47 “Кинжал”, “Калібр” та Х-59, з кораблів та літаків Ту-95, Су-35 та МіГ-31К з акваторії Чорного моря. Двадцять з 47 крилатих ракет, які були знищені системами та засобами протиповітряної оборони Збройних сил України, знаходилися в околицях Києва. Крім того, три з чотирьох керованих ракет Х-59 не досягли намічених цілей.

Німецькі танки Leopard 2 будуть доставлені в Україну до кінця березня, за словами міністра оборони Німеччини Бориса Пісторіуса.

Оана Лунгеску, прес-секретар Північноатлантичного альянсу, оголосила, що 14 лютого в штаб-квартирі НАТО відбудеться нова зустріч у форматі Рамштайн.

Парламентська асамблея Ради Європи вирішила, що лідери Білорусі та Росії, які згадуються в документі на одному рівні, будуть нести відповідальність за військові дії в Україні.

Коментарі Володимира Зеленського на адресу Володимира Путіна розлютили Кремль. Репліка українського президента про те, що Путін для нього “ніхто”, розлютила Москву.

Бійці спецпідрозділу “Азов” відправляються на Бахмутський напрямок для підтримки українських позицій.

———

Слідкуйте за нами у соцмережах:

Джерело: Новини Білої Церкви – головні та останні новини БЦ сьогодні, події в Білій Церкві