290 метрів асфальту над водою: на Київщині відновили найдовший міст через річку Тетерів, – ФОТО
На Київщині відновили 290-метровий міст через річку Тетерів. Рух вже відкрили для всіх видів транспорту. Про це повідомила Служба відновлення і розвитку інфраструктури у Київській області.
Міст через річку Тетерів було зруйновано під час повномасштабного вторгнення росії в Україну у 2022 році. Нещодавно його повністю відновили для забезпечення транспортного сполучення на міжнародній дорозі М-07 Київ – Ковель – Ягодин.
Під час проведення ремонтних робіт було зроблено наступне:
відремонтовано 12 опор мосту та збудовано дві нові;встановлено сталезалізобетонні прогонові будови завдовжки 289,63 метра;виконано гідроізоляцію та укладено два шари асфальтобетонного покриття загальною площею 3400 м²;встановлено гранітний бортовий камінь, на підходах – залізобетонний;змонтовано 580 погонних метрів перильного та бар’єрного огородження; встановлено сучасну систему з очищувальними спорудами;нанесено горизонтальну дорожню розмітку, встановлено нові дорожні знаки.
290 метрів асфальту над водою: на Київщині відновили найдовший міст через річку Тетерів, – ФОТО, ФОТО: facebook.com/kv.restoration
Таким чином вдалося відновити один з головних транспортних шляхів на Київщині в період війни. Як зазначили працівники служби відновлення і розвитку інфраструктури на Київщині, срок експлуатації нового мосту становить 85 років.
290 метрів асфальту над водою: на Київщині відновили найдовший міст через річку Тетерів, – ФОТО, ФОТО: facebook.com/kv.restoration
Також не забувайте підписуватись на наш Telegram-канал “Головні новини Києва – 44.ua”, щоб бути в курсі всіх подій та нічого не пропустити.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Джерело: Новини Києва – головні і актуальні Київські
новини сьогодні на 44.ua