29 січня в Києві пройде другий дитячий турнір з регбі “Незламні”

image
28 Січня 2023, 12:44
Поділитися:

28 січня 2023 г. 12:30

Завтра, 29 січня, в Києві пройде другий дитячий турнір з регбі “Незламні”. Турнір пройде в форматі 5х5. Організатор турніру – фонд “Київ Регбі Юніон”.

Про це KВ повідомили організатори турніру.

Підписуйтесь на “КиївВладу”

Другий дитячий турнір з регбі “Незламні” розпочнеться 29 січня о 10:00 на штучних критих майданчиках СК “Меридіан” за адресою: Київ, вул. Героїв Севастополя, 11-В. Захід погоджено з Київською міською військовою адміністрацією.

Понад 120 дітей гратимуть у складі восьми змішаних команд хлопчиків і дівчаток – у чотирьох вікових групах від 7 до 15 років:

РК “Ірпінь”;

РК “Пантери” (Бориспіль);

РК “Хартс Київ”;

РК “Київські Соколи”;

РК “Рінос Київ”;

РК “Авіатор Київ”.

Слідкуйте за “КиївВладою” в Телеграм

Організатори зазначили, що перший дитячий турнір “Незламні” з регбі, який відбувся 14 січня, розпочався не з шикування команд, а з повітряної тривоги.

“Запрошуємо прийняти участь усіх бажаючих, як безпосередньо на полі так і палкою підтримкою! Захід проводиться задля того, щоб підтримати моральний дух дітей і дорослих. Серед яких багато переселенців й тих, чиї батьки зараз боронять країну в лавах ЗСУ”, – сказано в релізі організаторів.

За інформацією для преси звертайтеся до організаторів: +380674472050.

Регбі є базовою командною грою в військових інститутах Великої Британії, США та Франції. Ця гра є обов‘язковим елементом підготовки професійних військових. Британські солдати грали в регбі багато століть всюди, де знаходились, але вперше документально це було зафіксовано в часи Кримської війни у XIX столітті.

Фото: Федерація регбі України

КиївВлада

Джерело: КиевVласть – новости столицы и столичного региона