29 січня 2021 року Україна вшановує 103-ю річницю героїчного бою під Крутами
image
29 Січня 2021, 14:45
Поділитися:

Нерівний поєдинок під Крутами, яким було стримано наступ більшовиків, став національним символом стійкості та патріотизму української молоді. Цей бій мав важливе значення у контексті національно-визвольної боротьби за українську державність, фактично за наше з вами теперішнє і майбутнє.

На превеликий жаль, історія повторюється знову і ворог у нас – той же. Відтак, українці знову змушені давати відсіч військовій та інформаційній агресії, знову змушені обороняти власну незалежність ціною людських жертв. І знову майже через сотню років українські бійці демонструють надзвичайно високий патріотизм, повторюючи подвиг героїв під Крутами.

Вшановуючи пам’ять загиблих під Крутами, ми низько схиляємо голови перед пам’яттю тих, хто віддав своє життя у боротьбі за єдину, неподільну, незалежну Україну. Віддаємо шану нашим захисникам, які сьогодні стоять на сторожі кордонів Української держави.

З нагоди Дня пам’яті Героїв Крут громадськість Фастова, шкільна молодь проводять освітні та інші тематичні заходи патріотично-виховного змісту, зокрема у соціальних мережах та з використанням дистанційних і безконтактних форм комунікації.

Джерело: Сайт Міської Ради міста Фастів

Рупор Київщини Київщина Київська область Київ столиця Березань Біла Церква Бориспіль Бровари Буча Васильків Ірпінь Обухів Переяслав-Хмельницький Прип'ять Ржищів Славутич Фастів Богуслав Києво-Святошинський Вишневе Вишгород Караглик Миронівка Сквира Тараща Тетіїв Українка Іванків Яготин Новини Київська обласна державна адміністрація КОДА КМДА