264 день війни в Україні

264 день війни в Україні
14 Листопада 2022, 18:12
Поділитися:

Російська армія зазнає колосальних втрат у війні з Україною. Станом на 14 листопада захисники ліквідували 81 370 ворогів, з них 510 загарбників – лише за добу.

В Інституті з вивчення війни переконані, після успіхів української армії на Херсонщині російська армія посилює наступальні дії на Донецькому напрямку. Ймовірно, бойові дії не послаблюватимуться до кінця осені та навіть взимку.

Очевидно, що успіх української армії на Херсонщині не є останньою перемогою України в цій війні. В Інституті з вивчення війни зазначили, що наступний контрнаступ наший військових може бути на Луганщину.

Голова Луганської ОВА Сергій Гайдай сказав, що наразі ЗСУ офіційно звільнили аж 12 населених пунктів на Луганщині.

Проти Росії ввели багато санкцій. Деякі з них можуть залишатися в силі і після можливої мирної угоди з Україною. Про це заявила міністерка фінансів США Джанет Єллен. За її словами, будь-яка можлива мирна угода включатиме перегляд санкцій, накладених США та їхніми союзниками на російську економіку.

З настанням зими та похолоданням російській армії буде дуже непросто вести бойові дії на території нашої держави. У цьому, зокрема, переконані у розвідці Великої Британії. Розвідники наголосили, що окупантам буде дуже нелегко утримувати захоплені території найближчим часом, а тим паче вести наступальні дії.

Сполучені Штати планують запровадити нові санкції. Це стосується осіб і компаній, які працювали над закупівлею військових технологій для країни-агресорки, що веде війну в Україні.

Президент Володимир Зеленський вперше приїхав у звільнений Херсон. Лише 11 листопада в місто зайшли українські військові.

Саміт “Великої двадцятки” пройде в Індонезії 15 – 16 листопада. Україна проситиме виключити Росію зі складу G20.

У Херсоні Збройні Сили України разом з президентом Володимиром Зеленським підняли прапор України. Тепер місто офіційно звільнено від російських окупантів.

Литва продовжує допомагати Україні. Так, нашій державі передали ще 12 бронетранспортерів М113, 10 з яких оснащені мінометами.

У Повітряних силах ЗСУ пояснили, чому Росія перестала завдавати по Україні масові ракетні удари. Все тому, що агресор накопичує свій ракетний потенціал.

Звільнення Херсона прокоментував головнокомандувач ЗСУ Валерій Залужний. Він зазначив, що кожен успіх має свою ціну. Генерал-лейтенант подякував полеглим військовим за їхній подвиг.

Велика Британія виділить для Фонду енергетичної підтримки України 5 мільйонів фунтів стерлінгів. Це повідомив британський міністр закордонних справ Джеймс Клеверлі.

Підписуйтесь на нас у Facebook, на наш Telegram-канал та слідкуйте за новинами Білої Церкви на сайті.

Джерело: Новини Білої Церкви – головні та останні новини БЦ сьогодні, події в Білій Церкві