18 освітніх закладів Приірпіння отримали нове обладнання для інклюзивних класів і груп
image
30 Грудня 2020, 14:00
Поділитися:

Дивитись відео на сайті

Управління освіти і науки Ірпінської міськради за підтримки профільного міністерства закупило для освітніх закладів Ірпеня, Гостомеля, Ворзеля й Коцюбинського обладнання для роботи з дітьми з особливими освітніми потребами. Про це повідомляється на сайті управління.

Обновки отримали 11 шкіл і 7 дитсадків, у яких функціонують інклюзивні класи та групи.

«Це комп’ютерна техніка, розвиваючі ігри, обладнання для проведення різних розвитково-корекційних занять та ін., – зазначається в повідомленні. – Всі дидактичні матеріали, техніка та обладнання для роботи з дефектологами, психологами, логопедами обрані фахівцями закладів освіти та Інклюзивно-ресурсного центру відповідно до вимог та рекомендацій МОН України».

Як повідомлялося раніше, управління освіти і науки Ірпінської міськради закупило за кошти держсубвенції засоби дезінфекції на суму 1 млн 376 тис. грн та пропорційно розподілило їх між школами Ірпеня, Гостомеля, Ворзеля й Коцюбинського. 


Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!Джерело: ITV

Рупор Київщини Київщина Київська область Київ столиця Березань Біла Церква Бориспіль Бровари Буча Васильків Ірпінь Обухів Переяслав-Хмельницький Прип'ять Ржищів Славутич Фастів Богуслав Києво-Святошинський Вишневе Вишгород Караглик Миронівка Сквира Тараща Тетіїв Українка Іванків Яготин Новини Київська обласна державна адміністрація КОДА КМДА