16 навчальних закладів у столиці закриті на карантин
image
13 Листопада 2020, 08:24
Поділитися:

У Києві на карантин закриті 7 шкіл та 9 садочків.  Хворіють 809 школярів та 656 педагогів.

«На сьогодні в місті на карантині перебуває 7 шкіл – через випадки захворювання серед вчителів. По одній школі в Подільському, Оболонському та Святошинському районах та по дві школи в Голосіївському та Деснянському. Збільшилась і кількість класів, що відправили на самоізоляцію через хворобу учнів», –  повідомив в. о. першого заступника голови КМДА Валентин Мондриївський.

За його словами, сьогодні на дистанційному навчанні загалом перебувають 628 класів у 197-ми школах. Усього хворих на коронавірус школярів у Києві – 809. Також хворіють 656 педагогів.

​Дев’ять садочків зачинені на карантин. Наповненість дітей у дитсадках столиці – понад 53 відсотки.

«У дитячих садочках теж спостерігається зростання захворюваності. Через виявлені випадки вірусу тимчасово закриті 137 груп у 103-ох садках», – зазначив Валентин Мондриївський. 

Для покращення навчальної системи в умовах пандемії, а також для безпеки школярів та вчителів, з наступного навчального року столичні школи переходять на електронні журнали

Марія Катаєва

Слідкуйте за актуальними новинами на наших каналах у Telegram та Facebook.

Джерело: Вечірній Київ

Рупор Київщини Київщина Київська область Київ столиця Березань Біла Церква Бориспіль Бровари Буча Васильків Ірпінь Обухів Переяслав-Хмельницький Прип'ять Ржищів Славутич Фастів Богуслав Києво-Святошинський Вишневе Вишгород Караглик Миронівка Сквира Тараща Тетіїв Українка Іванків Яготин Новини Київська обласна державна адміністрація КОДА КМДА

Відео

WHIRL 0-3 BWT 28 Листопада 2020
КИЇВRADAR | 13.01.20 | 07.10 28 Листопада 2020