100 молодих і талановитих киян отримають грошову премію до Дня молоді
image
11 Квітня 2019, 00:55
Поділитися:

У столиці обрали 100 найкращих молодих та талановитих киян. За особливі досягнення у розбудові столиці вони отримають премію у розмірі 3 тисяч гривень

Про це повідомляється на Офіційному порталі Києва.

Таку премію присуджують у Києві вже 4 рік поспіль до Дня молоді.

Одним із критеріїв відбору є досягнення претендента за попередні роки в одній із номінацій: наукові чи творчі досягнення, внесок у розвиток молодіжного руху.

Цього року до Департаменту молоді та спорту було подано 159 клопотань, з яких найбільше «за наукові досягнення» (97). Ще два критерії, за якими відбувався відбір, – це вікова категорія (від 14 до 35 років) і реєстрація.

«Премія міського голови має мотивувати нашу талановиту молодь залишатися в рідному місті, працювати над власними ідеями та впроваджувати у життя. Кожна особистість талановита – багато досягнень як у суспільній діяльності, так і в науковій. Своєю чергою ми плануємо вже наступного року збільшити розмір премії вдвічі», – підкреслив заступник голови КМДА Валентин Мондриївський.

Як зазначається у повідомленні, розмір премії планують збільшити до 6 тисяч гривень.

Читайте також: Будівництвом доріг та мостів мають займатися окремі організації – експерт

Читайте також: У Києві батьки з дітьми влаштували акцію через свавілля забудовників

Джерело: Новини — Київ TV — Київ TV

Рупор Київщини Київщина Київська область Київ столиця Березань Біла Церква Бориспіль Бровари Буча Васильків Ірпінь Обухів Переяслав-Хмельницький Прип'ять Ржищів Славутич Фастів Богуслав Києво-Святошинський Вишневе Вишгород Караглик Миронівка Сквира Тараща Тетіїв Українка Іванків Яготин Новини Київська обласна державна адміністрація КОДА КМДА