Броварчанин вперше в історії став призером з України в запливі через Босфор (ВІДЕО)

24 Липня 2019, 11:43

21.07.2019 року в Стамбулі пройшов 31-й щорічний міжконтинентальний заплив через протоку Босфор (Samsung Bosphorus Cross), організований Національним олімпійським комітетом Туреччини.

У запливі взяли участь 2400 осіб з 59 країн світу.

Старт запливу в районі пристані Канлиджа в азіатській частині мегаполісу дав міністр молоді та спорту Туреччини Мехмет Мухаррем Касапоглу.

По всьому шляху 6,5 кілометровій дистанції плавців супроводжували катери з медиками і рятувальниками.

Заплив завершився в районі Парку імені Джеміля Топузлу району Куручешме в європейській частині Стамбула.

Переможцем серед чоловіків став турецький плавець Мелікшах Дуген, проплив дистанцію за 48 хвилин і 28 секунд.

Другим фінішу досяг турок Ефе Ердуран (48 хвилин і 32 секунди), а третім став українець з м. Бровари Артур Артамонов (48 хвилин і 53 секунди).

В своїй віковій категорії броварчанин був першим.
Своєю радістю броварський спортсмен Артур Артамонов поділився у себе на сторінці:

Як повідомляє ТСН, після подолання Босфору Артур Артамонов вирушив до закордонної виборчої дільниці, аби здійснити своє воєвиявлення на позачергових виборах Верховної Ради України.