Кучаків вчергове став переможцем у спартакіаді старостинських округів

24 Вересня 2024, 15:12

Спартакіада старостинських округів почалася ще в лютому і проходила в кілька етапів. Заступник начальника управління молоді та спорту Бориспільської міської ради Геннадій Яцюта розповів «Вістям», що на різних етапах команди виборювали першість у змаганнях із шашок, міні-футболу, волейболу, на фестивалі спортивних родин «Тато, мама, я — спортивна родина». Фінальний етап змагань відбувся 21 вересня на Бориспільському стадіоні «Колос». Фінал спартакіади старостинських округів був приуроченій і до Дня фізичної культури і спорту, і до Дня міста Борисполя.

Під час фіналу кращих визначали у п’яти видах змагань: змішаній легкоатлетичній естафеті 4 по 100 метрів, киданні ваги на дальність (8 кг), дартсі, настільному тенісі та перетягуванні канату.

Наймолодшим учасникам спортивних баталій було по 16 років. Першість виборювали п’ять команд (загалом, до 100 осіб) — не було лише команди Рогозівського старостату, але від села Рогозова було два учасники.

Боротьба була запеклою, а підбиття підсумків досить бурхливим.

V місце — Іванківський старостинський округ

Відзначилися і очільники старостинських округів. Зокрема, староста села Глибоке Марина Бедій посіла перше місце в особистому турнірі з дартсу. А старосту Кучаківського старостинського округу Володимира Дегтяра, команда якого стала переможцем спартакіади, важко було не помітити і серед учасників, і серед глядачів на різних етапах, на різних локаціях стадіону. Це відзначили і під час планової наради у секретаря Бориспільської міської ради 23 вересня. Перемогу у спартакіаді команда здобуває не вперше.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl + Enter

Джерело: Газета «ВІСТІ» – Бориспіль. Новини. Інформація. Реклама