Автобусні маршрути в Броварській, Баришівській, Березанській, Великодимерській, Зазимській громадах станом на 13 квітня – Трибуна
На сайті Броварської районної військової адміністрації оприлюднено автобусні маршрути в Броварській, Баришівській, Березанській, Великодимерській та Зазимській громадах Броварського району, станом на 13 квітня 2022 року.
Броварська громада
Автобусний маршрут № 2:
«Асфальтний завод (вул. Онікієнка Олега) – Газорозподільча станція (вул. Шевченка)»
о 7-00 – 1-ий рейс із асфальтного заводу;
о 7-00 – 1-ий рейс із поліклініки;
о 19 -00 – останній рейс із поліклініки;
о 18-30 – останній рейс із асфальтний заводу.
Автобусний маршрут № 3:
«Залізничний вокзал (вул. Петлюри Симона) – Поліклініка (вул. Шевченка)»
о 7-00 – 1-ий рейс із залізничного вокзалу;
о 6-55 – 1-ий рейс із поліклініки;
о 17 -00 – останній рейс із поліклініки;
о 17-15 – останній рейс із залізничного вокзалу.
Автобусний маршрут № 5:
«Асфальтний завод (вул. Онікієнка Олега) – Завод порошкової металургії – Асфальтний завод»
о 6-50 – 1-ий рейс із асфальтного заводу;
о 6-50 – 1-ий рейс із Броварського училища (бульвар Незалежності);
о 17-20 – останній рейс із асфальтного заводу;
Автобусний маршрут № 10:
«Залізничний вокзал (вул. Петлюри Симона) – Поліклініка (вул.Шевченка) – вул. Геологів (вул. Білана Олександра)»
4 рейси: о 7-35 – 8-30 – 11-30 – 14-25 із вул. Геологів
Приміські автобусні маршрути
Маршрут «Бровари – Київ АС «Дарниця»:
1-ий рейс із м. Бровари – о 06-30;
останній рейс із м. Києва – о 19-00.
№ 706 «Бровари (вул. Олімпійська) – Київ АС «Дарниця»;
№ 714 (332) «Бровари (залізничний вокзал) – Київ АС «Дарниця»;
№ 779, 780 (402) «Бровари (алюмінієвий завод)– Київ АС «Дарниця»;
№ 781 (403) «Бровари (вул. Залізнична) – Київ АС «Дарниця»;
№ 783 (404) «Бровари (залізничний вокзал) – Київ АС «Дарниця»;
№ 701 (327) «Квітневе – Бровари – Київ АС «Дарниця»:
1-ий рейс із с. Квітневе – о 06-30.
останній рейс із м. Києва – о 19-00.
Маршрут № 16 «Красилівка – Бровари» (через с.Требухів) – робота в звичайному режимі.
№ 803 «Красилівка – Требухів – Бровари – Київ АС «Дарниця»:
с. Красилівка: 7:25; 9:45; 15:10; («Фора»).
м. Київ ст. м.Лісова: 8:55; 11:15; 17:30.
№ 359 «Займище (садове товариство «Займище») – Дударків – Требухів – Бровари – Київ АС «Дарниця»:
Займище :06:40; 09:05; 12:40; 16:35.
м. Київ ст. м. Лісова: 08:10; 10:35; 14:10; 18:10.
№ 326 «Требухів – Бровари – Київ АС «Дарниця»:
с. Переможець (дачі):06:20; 08:30; 11:00; 13:40; 17:15.
с. Требухів (центр):06:35; 08:45; 11:15; 13:50; 17:25.
м. Київ ст. м.Лісова: 07:20, 09:50, 12:35, 16:25, 19:00.
№730 Княжичі – Київ (ч/з Бровари):
Княжичі (ч/з Бровари): 7:00, 17:00.
м. Київ (ч/з Бровари): 9:30,18:30.
Княжичі – Бровари:
с.Княжичі: 6:50; 7:00; 7:45; 16:25; 17:00; 18:40.
м.Бровари: 7:17; 8:20; 10:00; 17:35; 19:00; 19:45.
Баришівська територіальна громада
Маршрут Газконтора – Вокзал:
із Газконтори до Вокзалу – 8 рейсів: 06.55; 07.50; 09.20; 10.00; 12.20; 14.00; 15.10; 18.20.
із Вокзалу до Газконтори – 6 рейсів: 08.10; 08.30; 10.20; 12.00; 18.00; 20.00.
Маршрут Баришівка – Березань:
із Вокзальної площі Баришівки – 4 рейси: 06.50; 08.00; 11.30; 17.00.
із Вокзальної площі Березані – 4 рейси: 07.25; 08.40; 12.10; 17.40.
Маршрут смт Баришівка – Київ:
із с.Волошинівка – Вокзальна площа смт Баришівки – Центр смт Баришівка – с.Власівка – с.Лебедин – м.Бориспіль – м.Київ ст. м.Бориспільська – 6 рейсів: 06.00; 07.00; 08.00; 15.00; 16.00; 17.00.
із Києва ст. м. Бориспільська – 6 рейсів: 09.10; 10.10; 11.10; 17.10; 18.10; 19.10.
Маршрут с.Лукаші – с.Паришків – смт Баришівка – с.Волошинівка –м.Бориспіль – Київ ст. м. Бориспільська – 2 рейси: 06.10; 15.50.
із Києва ст.м. Бориспільська: 09.00; 16.00.
Маршрутут с.Лукаші – с.Паришків – смт Баришівка – 2 рейси: 11.20; 20.00.
Маршрут с.Гостролуччя – с.Пасічна – смт Баришівка – с.Селичівка – с.Бзів – м.Бориспіль – Київ ст. м.Бориспільська – 2 рейси: 06.10; 14.10.
із Києва ст.м.Бориспільська – 10.00; 16.40.
Маршрут с.Поділля – с.Масківці – с.Веселинівка – с.Бзів – м.Бориспіль – Київ ст. м.Бориспільська – 2 рейси: 06.30; 14.20.
із Києва ст.м. Бориспільська: 09.30; 16.00.
Маршрут с.Поділля – с.Масківці – с.Веселинівка – смт Баришівка– с.Волошинівка – с.Веселинівка – с.Масківці – с.Поділля – 1 рейс о 06.50.
із с.Поділля: 07.30.
Березанська територіальна громада
Маршрут Київ а/с «Видубичі» – Березань:
Березань – Київ – 8 рейсів: перший рейс о 6.30, останній рейс – о 17.00.
Київ – Березань – 8 рейсів: перший рейс о 9.00, останній рейс – о 19.15.
Зазимська територіальна громада
Маршрут Літочки – Літки – Рожни – Пухівка – Зазим’я – Погреби– Київ м.Лісова (ч/з ТЕЦ 6, ринок Троєщина, м.Чернігівська):
1-й рейс Літочки – Київ: Літочки – 6-30; Літки – 6-40; Рожни – 6-50; Пухівка – 7-00; Зазим’я – 7-10; Погреби – 7-20; Київ – 7-45.
2-й рейс Київ – Пухівка: Київ – 9-00; Погреби – 9-25; Зазим’я – 9-35; Пухівка – 9-45, Бровари – 10-15.
3-й рейс Пухівка – Київ: Бровари –16-30; Пухівка – 17:00; Зазим’я – 17-10; Погреби – 17:20; Київ – 17:45.
4-й рейс Київ – Літочки: Київ – 18-30; Погреби – 18-55; Зазим’я – 19-05; Пухівка – 19-15; Рожни – 19-25; Літочки – 19:45.
Великодимерська територіальна громада
Маршрут №709 Зоря-Київ:
Відправлення з В.Димерки (Парникова): 6:30 (до Києва),
10:00 (до Броварів),19:00 (до Броварів).
Відправлення з Києва (до Парникової): 8:50, 18:00.
Маршрут №15 В.Димерка (Вокзальна)-Бровари (ЦРЛ):
Відправлення з В.Димерки (Вокзальна): 7:10, 8:45, 16:40.
Відправлення з Броварів: 6:30 (Порошинка), 8:00 (ЦРЛ), 16:00 (ЦРЛ).
№713 Гайове-Київ (ч/з Рудню, Шевченкове (зал.ст.Бобрик), Богданівку, В.Димерку):
відправлення з Гайового: 6:45;
відправлення з Рудні: 7:00;
відправлення з Києва: 19:00.
Читайте також
Автобусні маршрути з Требухова і Княжичів відновили свою роботу. ТИМЧАСОВИЙ час
У Заворичах на місці знищеного окупантами храму сільчани збудували капличку
Житло, взяте в іпотеку чи кредит, зруйноване: які пільги
Українським фермерам надсилатимуть насіння з ЄС та Канади
Наслідки війни: хто відшкодує, якщо знищено бізнес чи майно в будинку
Від Броварського районного гуманітарного штабу допомогу отримали Калитянська, Баришівська, Березанська, Згурівська громади
Джерело: Трибуна – Бровари