Спортсмени Київщини – переможці та призери чемпіонату України з легкої атлетики у приміщенні

3 Лютого 2021, 15:08

У м. Сумах нещодавно  відбувся чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів у приміщенні, в якому взяли успішно участь і спортсмени Київської області.

Вихованка Комунального закладу  Київської обласної ради «Київський обласний ліцей-інтернат фізичної культури і спорту»  Стецюк Надія здобули бронзову нагороду на дистанції 400м з результатом  57,09с.

У секторі зі штовхання ядра переміг студент 1 курсу факультету фізичної культури, спорту та здоров’я Університету Григорія Сковороди в Переяславі Іван Демиденко, показавши особистий рекорд 15м 23см. Спортсмен виборов право захищати честь країни на міжнародних змаганнях, які відбудуться                  26-27 лютого в Білорусі.

Також у Сумах проходить командний чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні. У перший день змагань у секторі зі штовхання ядра перемогу здобула студентка 4 курсу факультету фізичної культури, спорту та здоров’я Університету Григорія Сковороди в Переяславі Тетяна Кравченко.