Паралімпійська збірна України за участю спортсменів Київщини – чемпіон світу з легкої атлетики

3 Березня 2020, 11:44

В польському Торуні щойно завершилася легкоатлетична першість планети. Унікальний високий результат продемонструвала національна команда на чемпіонаті світу з легкої атлетики в приміщенні серед спортсменів з порушеннями розумового та фізичного розвитку.

Паралімпійська збірна, до складу якої увійшли параатлети Київщини, стала першою на змаганнях найвищого рівня. Всі спортсмени повернулися до України з високими нагородами – 7 атлетів з 10 вибороли золоті медалі, з них п’ятеро стали мультимедалістами.

Найкраще від команди виступила представниця Київської області Людмила Даниліна, здобувши 4 золоті та 1 срібну медаль. Так, чемпіонкою Людмила стала у бігу на дистанціях 800 м та 3000 м. Ще 2 золоті медалі здобула в естафетах 4х400 м та 4х200 м. Єдине срібло взяла в бігу на 1500 м.

Ще одна підопічна Сергія Стельмаха Наталя Єзловецька стала срібною призеркою в бігу на дистанції 400 м. А двічі чемпіонкою світу стала в естафетах 4х400 м та естафета 4х200 м разом з Даниліною.