Вагомий внесок броварських легкоатлетів у загальнокомандний залік на Чемпіонаті України з легкої атлетики

image
31 Січня 2020, 19:00
Поділитися:

З 27 по 29 січня у сумському легкоатлетичному манежі СумДУ відбувся чемпіонат України з легкої атлетики серед спортсменів 2003 року народження та молодше.

Про це на своєму сайті повідомляє Броварська міська рада.

У турнірі взяли участь понад 700 спортсменів з усіх регіонів України.

Вагомий внесок у загальнокомандний залік внесли вихованці відділення легкої атлетики м. Бровари:

Анна Дудніченко стала першою зі стрибків з жердиною (3,70 м) та виконала норматив кандидата в майстри спорту України.
Аліна Біленко має ІІІ місце – 3,40 м.

Серед хлопців призерами стали:

Ілля Шух (4.40 м) – І місце,
Михайла Осадчого (4.20 м) – ІІ місце.

Переможницею в бар’єрному бігу стала Валерія Мухоброд з результатом 8.86 с. Також вона посіла ІІ місце з п’ятиборства, набравши 3811 очок.

Бронзу на дистанції 800м має Тетяна Чорновол  2.15.03с, а в штовханні ядра – Альона Петренко (13.75 м).

Павло Бугаєнко посів ІІІ місце – потрійний стрибок, з новим особистим рекордом 14.29 м.

У шведській естафеті (100 м+200 м+300 м+400 м) команда у складі Людмили Поліщук, Надії Стецюк, Ганни Безименної та Тетяни Чорновол виборола золоту нагороду з результатом  2.20.71.

Переможцем Чемпіонату України з легкої атлетики стала команда Київщини, друге та третє місце посіли представники Харківської та Донецької областей.