Команда легкоатлетів Київщини посіла перше місце на чемпіонаті України

31 Січня 2020, 12:29

З 27 по 29 січня в Сумах відбувся чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 2003 років народження та молодше. Спортсмени Київщини гідно представили свій край та показали високі результати. Загалом команда Київської області посіла переможне І місце.

Надія Стецюк стала чемпіонкою на дистанції 400 м з новим особистим рекордом 57.03 с та виконала норматив кандидата в майстри спорту України.

Владислав Бойко став переможцем на дистанції 800 м з результатом 1.59.73 с, підтвердивши норматив І-го спортивного розряду.

Станіслав Богатирьов здобув срібло на дистанції 5000 с/х з результатом 23.49.18 с –  всі вони представники КЗ КОР «КОЛІФКС» (Біла Церква).

Станіслав Коноваленко, представник Переяслава здобув золото на дистанції 60 м з результатом 7.13с. Також представники цього міста Іван Демиденко та Павло Каніцевець мають золоту та бронзову нагороди зі штовхання ядра.

Високі результати показали представники Броварського училища фізичної культури:

Анна Дудніченко стала першою зі стрибків з жердиною, показавши дуже високий результат 3,70м та виконала норматив кандидата в майстри спорту України. ІІІ місце у цьому виді має Аліна Біленко – 3.40м.

Також золото зі стрибків з жердиною отримав Ілля Шух з результатом 4.40м, а друге місце у Михайла Осадчого 4.20м

Переможницею в бар’єрному бігу стала Валерія Мухоброд з результатом 8.86с, а також вона посіла ІІ місце з п’ятиборства, набравши суму 3811 очок.

Бронзу на дистанції 800м має Тетяна Чорновол 2.15.03с, а в штовханні ядра Альона Петренко – 13.75м

ІІІ місце посів і Павло Бугаєнко – потрійний стрибок, з новим особистим рекордом 14.29м

Срібло з бар’єрного бігу та стрибків в довжину має Андрій Махаринський, який представляє КОДЮСШ (Біла Церква).

А наша команда в складі Людмили Поліщук, Надії Стецюк, Ганни Безименної та Тетяни Чорновол вибороли золоту нагороду в шведський естафеті (100м+200м+300м+400м) з результатом 2.20.71.

З детальною інформацією про змагання, повними підсумковими протоколами та офіційними документами можна ознайомитись на офіційній сторінці цих змагань на сайті ФЛАУ.