СК “Ініор” здобув першу перемогу на Меморіалі Кирсанова

12 Березня 2019, 21:50

СК “Юніор” здобув першу перемогу на Меморіалі Кирсанова.

В неділю , 10 березня, СК “Юніор” в рамках Меморіалу Кирсанова зустрічався із ФК “Кудрівка” , що представляє Ірпінь.

Поразка фактично не залишала шансів макарівській команді на вихід в 1/4 фіналу , тому і настрій у нашої команди був бойовим. Вже в першому таймі СК “Юніор” відкрив рахунок : після подачі з кутового м’яч у ворота головою переправив капітан команди Олександр Богдюк. У другому таймі подвоїв перевагу фірмовим ударом зі штрафного Роман Головатюк. “Кудрівка” відіграла один м’яч, але останнє слово було за нашою командою : простріл Романа Підоріна на дальній стійці замкнув Руслан Лазебний. Отже, 3-1, і тепер СК “Юніор” потрібно перемогти “Арсенал” , аби гарантувати собі вихід до 1/4 фіналу.

Джерело: Макарів Діловий — Макарів Діловий — Останні новини