Голова КОДА привітав призерів чемпіонату світу з прибережного веслування

12 Листопада 2019, 14:37

Спортсмени з Київщини здобули 2 золоті й 1 срібну медаль, вигравши медальний залік.

Очільник Київської облдержадміністрації Олексій Чернишов 12 листопада зустрівся з учасниками чемпіонату світу з прибережного веслування Юрієм Івановим та Андрієм Качановим, їхнім тренером Андрієм Дерев’янчуком і президентом Київської обласної федерації академічного веслування Євгеном Шароніним.

Керівник Київщини привітав спортсменів із високим результатом, вручивши їм почесні грамоти, побажав нових перемог і не зупинятися на досягнутому.

У змаганнях, що відбулися з 01 до 03 листопада в Гонконгу (Китай), брали участь делегації з 28 країн. Україну представляли три спортсмени (всі — з Київської області), які вибороли три медалі.

Діана Димченко — здобула золоту медаль в одиночні гонці та в двійці з Юрієм Івановим.

Юрій Іванов — став чемпіоном у двійці з Діаною Димченко та срібним призером у двійці з Андрієм Качановим.

Андрій Качанов — срібний призер у двійці з Юрієм Івановим.

Довідка

Прибережне веслування — неолімпійська дисципліна академічного веслування на дистанцію 6 км. З 2024 року включена до програми Олімпійських ігор.